Mercedes-Benz V-class
Black & White Edition
SKU: MV013
Контраст білого та чорного кольорів занурять вас в атмосферу космічного корабля! Проект виконаний на шасі надійного Mercedes-Benz V-class. Плавність ходу та комфортабельність допоможуть відпочити від міської метушні та прикрасять довготривалу подорож. Бездоганне виконання і продуманість кожного елементу стануть свідченням неповторного іміджу господаря, підкресливши його індивідуальність.
Висококомфортабельні сидіння Майбах
Велич салону забезпечують смарт-крісла Maybach, що мають значний перелік регулювань. Сидіння обшиті високоякісною білою шкірою з перфорацією та мають яскраво виражену бічну підтримку. Вишуканості додають оригінальні стібки та смужки чорного кольору. Високий рівень комфорту забезпечать отоманки та підголівники.
Багатофункціональний пульт керування
Керування опціями елементів салону розташоване на центральній консолі. Кнопки з підсвічуванням виконані з чорного глянцевого пластику. На підлокотниках, що обшиті білою шкірою, встановлений головний мультимедійний пристрій Alpine з системою Apple Car Play. Мультимедійна система може працювати з усіма сучасними носіями інформації та синхронізується з мобільними телефонами.
Автомобільна перегородка з висувним LCD TV
Салонна перегородка обшита високоякісною шкірою, що прикрашена геометричним окантуванням, яке формує оригінальний ромбовий малюнок. Поєднання чорного та білого кольорів, підкреслене встановленою 32-дюймовою панеллю, нагадує дизайн командного пункта. TV має налаштування положення. Частина елементів покрита зносостійкою алькантарою білого кольору.
Комплект автомобільних шторок
Внутрішній затишок доповнюють оригінальні автомобільні шторки. Вони міцно фіксуються на вікнах, не дозволяючи стороннім поглядам порушити спокій пасажирів автомобіля. Шторки не поглинають пил та запахи, зберігаючи свій первісний вигляд максимально довго.
RGB підсвічування салону
Красу та елегантність інтер’єру доповнює утрасучасне RGB підсвічування салону. Доступні опції вибору кольорів та інтенсивності світла. Точки освітлення представлені у вигляді стильних світлодіодних смужок, розміщених по периметру салону. Керування функціоналом розташоване на центральній консолі.
Фотогалерея
${ currentPage } / ${ totalPages }
Перелік опцій ультрасучасного проекту доповнюється наявністю розеток 12/220 V, USB/HDMI виходами, місцями для одягу, авторськими килимками зі шкіряним обрамленням, люстерками на стелі, індивідуальними точками освітлення.
Продуманість кожної деталі та якість виконання є гарантом довговічності та високого стилю оформлення. Всі елементи обшивки виконані з сучасних матеріалів. Білосніжна алькантара, надтонка шкіра, шпон натурального дерева задовільнять всі ваші примхи. Варто зауважити, що подібні матеріали поставляються на конвеєри європейських автоконцернів, виробників автомобілів люкс-класу.
Ще ${ list.length - limit } фото Замовити інтерьер
Iнші проекти
Mercedes-Benz V-class
Black & White Edition
Mercedes-Benz V-class
Blue Edition
Mercedes-Benz Sprinter
White Edition
Mercedes-Benz Sprinter
Brown Edition
Mercedes-Benz V-class
Beige Edition
Mercedes-Benz Sprinter
Brown Edition
Chevrolet Express
Brown Edition
Приєднуйтесь до спільноти успішних людей
Отправка данных...
Ваше сообщение было отправлено!
В ближайшее время, мы свяжемся с Вами.
Что-то пошло не так!
Еще раз