Високі стандарти якості,
перевірені часом
Репутація
Святослав Коростельов
Джерело зародження «Аверс Центр» йде з 1994 року, коли вперше в незалежній Україні з'явилася можливість займатися бізнесом. Компанія однією з перших проводила технічне обслуговування автомобілів, продавала транспортні засоби та комплектуючі до них.
Через деякий час вона напрацювала потужну виробничу і матеріальну базу, компетентність і солідний досвід. Одним з напрямків розвитку компанії в 2005 році став тюнінг автомобілів в престиж-сегменті. У 2008 відкрили найбільше в Україні виробництво замкнутого циклу з переобладнання преміум-авто. Це дозволило стати лідером ніші і знаковим гравцем на ринку СНД і Західної Європи.
Під керівництвом провідного керівника компанії, Святослава Коростельова, реалізовані рішення «Аверс Центр» заслужили бездоганну репутацію серед бізнесменів, політиків, публічних осіб України та Європи.
За плідні роки роботи організована міцна мережа міжнародних партнерських відносин. Перебуваючи в різних країнах світу, наші партнери — провідні в своїй області.
Як ми працюємо
«Аверс Центр» творить ексклюзивні екіпажі для людей, чий життєвий світогляд можна назвати неординарним. Клієнти центру грамотно інвестують свій час, що проводиться в поїздках, і цінують розкіш в гармонії з високими технологіями.
24-річний досвід команди безцінний. За цей час втілили в життя фантастичні ідеї клієнтів по переобладнанню дорогих автомобілів, яхт і літаків. Знайдені унікальні рішення реалізації функціоналу салону, які не використовувались раніше у конвеєрному автовиробництві.
24
плідних роки на ринку автотюнингу
5000
тюнінгованих транспортних засобів
240
комплексних модернізацій
Відмітна риса «Аверс Центр» — повноцінна турбота про клієнта, проявлена в точності, педантичності і дотриманні ділового етикету. Крім того, компанія надає довічну гарантію на якість зроблених робіт, тому покупець позбавлений зайвих хвилювань.
Особлива турбота — послуга повного циклу. Це покупка автомобіля преміум-класу з будь-якої точки світу, переобладнання його в комфортабельний і розкішний шедевр ручної роботи за 1-3 місяці, і здача проекту «під ключ» замовнику. Подібний сервіс надають колеги з Німеччини і США, але його вартість в рази дорожче, а терміни виконання довше.
Команда «Аверс Центр» завжди відкрита новим, технічно-складним проектам. Працюючи тільки з люксовими німецькими, італійськими та японськими брендами, функціонал салону новоявленого мікроавтобуса або мінівена позмагається з будь-яким автомобілем представницького класу.
Високий професіоналізм — це мала частина успіху. Для реалізації мега ідей компанія щорічно відвідує світові виставкові майданчики автосалонів — в березні Женевський, в січні Детройтский, восени Паризький або Франкфуртський, черпаючи нові знання і натхнення.
Захоплення клієнтів — дзеркало професіоналізму компанії «Аверс Центр». Якщо ви хочете володіти неповторним інноваційним проектом — доручіть турботу про ваш транспортний засіб нам!
Три кроки до успіху
1 Консультація
Заповнюєте заявку через форму на сайті
Фахівець компанії зв'язується з вами, консультує і складає кошторис
Узгоджується ваш візит в «Аверс» на зручний час і дату
2 Проектування
Конструктор пропонує перевірені часом типові проекти або створює індивідуальний варіант дизайну і функціоналу
Разом вибираєте текстуру матеріалу і унікальне колірне рішення
3 Реалізація
Автомобіль доставляється на виробництво
Команда професіоналів центру модернізують авто за затвердженим проектом у встановлені терміни
Приймаєте ексклюзивний автомобіль і насолоджуєтеся новим творінням
Приєднуйтесь до спільноти успішних людей
Отправка данных...
Ваше сообщение было отправлено!
В ближайшее время, мы свяжемся с Вами.
Что-то пошло не так!
Еще раз