Mercedes-Benz V-class
Club Edition
SKU: MV030
Витончені лінії і стиль Mercedes-Benz завжди вважалися ознакою визначного смаку і солідності. Автомобіль повинен відповідати своєму власникові, тому ми з гордістю представляємо вам унікальний елемент, який закінчить ваш досконалий образ.
Комфортний диван
У даній модифікації встановлений спеціально розроблений функціональний диван з можливістю трансформації в ліжко. Для забезпечення високого рівня комфорту, крісла доповнені отоманкою для ніг, підлокітниками, боковою підтримкою. Матеріал оздоблення сидінь – високоякісна шкіра з перфорацією. Управління опціями розміщено на боковій панелі.
Кинотеатр в дороге
Найбільш привабливою опцією салона став яскравий, 55-дюймовий LCD-екран вбудований у перегородку. Для забезпечення якісного аудіосупроводу, в салоні встановили преміальну Burmester Audiosystem.
Машина для генерації диму
Другою привабливою опцією салону стала справжня машина для генерації диму, яка здійснить в автомобілі повноцінну клубну атмосферу, разом з преміальною акустикою і величезним 55-дюймовим LCD TV.
Фотогалерея
${ currentPage } / ${ totalPages }
Яскраве внутрішнє клубне оздоблення салону стало можливим завдяки комбінації білого та чорного кольорів, доповненого RGB підсвіткою. Оскільки пріоритетом було встановлення 55-дюймової ТВ-панелі, довелося розробляти центральну консоль, яка за необхідності може стати місцем для двох пасажирів.
Спеціально розроблений комфортабельний диван з широким набором функцій, створює затишок і дозволяє відпочити в будь-який час. Завдяки наявності опори для ніг, диван може бути трансформований в ліжко.
Окрім зручності розміщення, пасажири можуть насолодитись переглядом улюблених фільмів. Висока якість звуку досягається за рахунок Burmester Audiosystem.
Основні фішки салону: 55-дюймова ТВ-панель, машина для генерації диму, диван-ліжко.
Ще ${ list.length - limit } фото Замовити інтерьер
Iнші проекти
Mercedes-Benz V-class
Black & White Edition
Mercedes-Benz V-class
Blue Edition
Mercedes-Benz Sprinter
White Edition
Mercedes-Benz Sprinter
Brown Edition
Mercedes-Benz V-class
Beige Edition
Mercedes-Benz Sprinter
Brown Edition
Chevrolet Express
Brown Edition
Приєднуйтесь до спільноти успішних людей
Отправка данных...
Ваше сообщение было отправлено!
В ближайшее время, мы свяжемся с Вами.
Что-то пошло не так!
Еще раз