Mercedes-Benz V-class
Alcantara Edition
SKU: MV034
Сміливі дизайнерські рішення, реалізовані в розкішному салоні на базі Mercedes-Benz V-class не залишать байдужими навіть найдосвідченіших цінителів автомобілів люкс-класу. В оздобленні салону використані преміальні матеріали, що створюють неповторну атмосферу елітного і в той же час захищеного авто.
Висококомфортабельні сидіння Maybach
У салоні VIP-класу встановлені технологічні, комфортабельні крісла Maybach. Серед їхніх функцій: багатозонне регулювання сидіння та спинки, підігрів, вентиляція. Матеріал обшивки – італійська Alcantara. Крісла оснащені підставками для ніг (оттоманками) та анатомічними подушками.
Міжсалонна перегородка
Спеціально для цього проекту була розроблена незвичайна міжсалонная перегородка всього з одним додатковим кріслом трансформером, міні баром і висувним LCD-TV.
Додаткове крісло
У центральну перегородку вмонтовано додаткове висувне крісло, яке перетворює салон в маленький офіс де можна провести важливу зустріч.
Плафон на стелі
Світло, що підкреслює простір і елегантність деталей інтер’єру, виконується стельовим плафоном з LED лампами. Деталь займає всю площу стелі. Рівномірне освітлення без тіней і відблисків можливе завдяки компонуванню деталей і особливому матовому білому пластику.
Салон повністю з Alcantara
Особливістю всього проекту є виключно неймовірний салон в якому для перетяжки і виготовлення всіх елементів салону використовувалася виключно - італійська Alcantara.
Фотогалерея
${ currentPage } / ${ totalPages }
Задум інженерів був спрямований на створення елітного автомобіля для подорожей і бізнес поїздок.
Центральний ряд сидінь встановлений від Maybach - який має максимальний комфорт і безліч додаткових функцій.
Управління безліччю функцій здійснюється за допомогою стильних клавіш з полірованого пластику, розташованих в центральній консолі або на бічних панелях.
Ще ${ list.length - limit } фото Замовити інтерьер
Iнші проекти
Mercedes-Benz V-class
Black & White Edition
Mercedes-Benz V-class
Blue Edition
Mercedes-Benz Sprinter
White Edition
Mercedes-Benz Sprinter
Brown Edition
Mercedes-Benz V-class
Beige Edition
Mercedes-Benz Sprinter
Brown Edition
Chevrolet Express
Brown Edition
Приєднуйтесь до спільноти успішних людей
Отправка данных...
Ваше сообщение было отправлено!
В ближайшее время, мы свяжемся с Вами.
Что-то пошло не так!
Еще раз