Mercedes-Benz V-class
Black & White Edition
SKU: MV031
Сміливі дизайнерські рішення, реалізовані в розкішному салоні на базі Mercedes-Benz V-class не залишать байдужими навіть найдосвідченіших цінителів автомобілів люкс-класу. В оздобленні салону використані преміальні матеріали, що створюють неповторну атмосферу елітного і в той же час захищеного авто.
Висококомфортабельні сидіння Maybach
У салоні Premium-класу встановлені технологічні, комфортабельні крісла Maybach. Серед їхніх функцій: багатозонне регулювання сидіння та спинки, підігрів, вентиляція. Матеріал обшивки – високоякісна шкіра з перфорацією, розшита геометричним орнаментом у стилі Maybach. Крісла оснащені підставками для ніг (оттоманками) та анатомічними подушками.
Міжсалонна перегородка
Центральним компонентом ансамблю міжсалонної перегородки є телевізійна панель. Оздоблення цього елементу прикрашене вставкою зі шпону натурального полірованого дерева з вбудованим стильним годинником. Нижня частина доповнена декортивною накладкою, що обшита білою шкірою. Елегантним доповненням стала смужка підсвічування.
Додаткові крісла
У центральну перегородку вмонтування додаткові висувні крісла, які перетворюють салон в маленький офіс де можна провести важливу зустріч. Багате оздоблення крісел-трансформерів підкреслене вишуканими лініями перфорованої шкіри.
Плафон на стелі
Світло, що підкреслює простір і елегантність деталей інтер’єру, виконується стельовим плафоном з LED лампами. Деталь займає всю площу стелі. Рівномірне освітлення без тіней і відблисків можливе завдяки компонуванню деталей і особливому матовому білому пластику.
Підсвічування з безліччю кольорів
Атмосферу та настрій у салоні допоможе створити світлодіодне підсвічування, що дозволяє доповнити інтер’єр нотками індивідуальності та гармонії. Пасажири можуть обрати один із багатьох кольорів.
Фотогалерея
${ currentPage } / ${ totalPages }
Задум інженерів був спрямований на створення елітного автомобіля для подорожей і бізнес поїздок.
Центральний ряд сидінь встановлений від Maybach - який має максимальний комфорт і безліч додаткових функцій.
Управління безліччю функцій здійснюється за допомогою стильних клавіш з полірованого пластику, розташованих в центральній консолі або на бічних панелях.
Ще ${ list.length - limit } фото Замовити інтерьер
Iнші проекти
Mercedes-Benz V-class
Black & White Edition
Mercedes-Benz V-class
Blue Edition
Mercedes-Benz Sprinter
White Edition
Mercedes-Benz Sprinter
Brown Edition
Mercedes-Benz V-class
Beige Edition
Mercedes-Benz Sprinter
Brown Edition
Chevrolet Express
Brown Edition
Приєднуйтесь до спільноти успішних людей
Отправка данных...
Ваше сообщение было отправлено!
В ближайшее время, мы свяжемся с Вами.
Что-то пошло не так!
Еще раз