Mercedes-Benz V-class
Blue Edition
SKU: MV007
Витончені лінії і стиль Mercedes-Benz завжди вважалися ознакою визначного смаку і солідності. Автомобіль повинен відповідати своєму власникові, тому ми з гордістю представляємо вам унікальний елемент, який закінчить ваш досконалий образ.
Крісла
Задля максимального комфорту в салоні встановлено крісла, що трансформуються. В якості обшивки для сидінь було використано високоякісну, перфоровану шкіру доповнену вставкою декоративної полоси білого кольору. Вишуканості матеріалу додали прошивка у вигляді ромбів, яка використовується на моделях преміум класу від Mercedes.
Мультимедіа
В центральну консоль, розташовану між кріслами інстальовано мультимедійну систему з жорстким диском та багатофункціональним блоком управління опціями салону, аудіо системою , освітленням, зв’язком із водієм. Під LCD екраном розташовані USB та HDMI виходи. Консоль виконана в єдиному ергономічному стилі поєднаному із функціональністю.
Перегородка
Ключовим елементом інтер’єру стала перегородка салону з висувною TV-панеллю та акустичною системою. Зовнішнє оздоблення виконано із синьої шкіри із вставкою прошитої смуги білого кольору, лакованого пластику. Загальний ансамбль доповнений світлодіодним освітленням та елементами чорного, глянцевого, ударостійкого матеріалу.
Підсвічування
Яскравим доповненням елегантного оздоблення салону стало світлодіодне освітлення, що забезпечує м’яке, спокійне синє світло. Елементи підсвічування вмонтовані в бокові панелі, перегородку, вертикальні стійкі. Передбачено можливість регулювання яскравості.
Годинник
Родзинкою оздоблення перегородки став електронний годинник з ретроградним циферблатом, виокремлений окантовкою сірого кольору. Задля зручності в циферблат встановлено освітлення. Сам циферблат облямований сріблястим кільцем.
Фотогалерея
${ currentPage } / ${ totalPages }
Максимальний рівень комфорту у поєднанні з яскравим дизайном інтер’єру досягається за рахунок раціонального використання простору та розумної побудови комбінації мультифункціональних крісел від Mercedes Benz S 222 з центральною консоллю.
Оскільки салон вбудовано в автомобіль із високою стелею, утворюється ефект підвищеної комфортності та відкритості. Яскраве освітлення у салоні досягнуто за рахунок м’якого, рівного білого світла, яке забезпечується плафоном «Maybach», вмонтованим у стелю. Задля зручності, центральну консоль доповнено нішами для зберігання речей. У бокові панелі салону інтегровані елементи управління кріслами та зручні підлокітники, які також виконують функцію підставок під напої.
Акустична система Alpine та 32-дюймова TV панель виробництва Sony прикрасять поїздку якісним звучаннями улюбленої музики та яскравими кольорами зображення у HD якості.
За лічені хвилини салон може бути трансформований для комфортного розміщення 4 пасажирів. Переміщення крісел проводиться по спеціальним алюмінієвим напрямним. Між рядами сидінь передбачено встановлення ергономічного розкладного столу із нішами для стаканів. У складеному положенні стіл прибирається у бокову панель.
Ще ${ list.length - limit } фото Замовити інтерьер
Iнші проекти
Mercedes-Benz V-class
Blue Edition
Mercedes-Benz Sprinter
White Edition
Mercedes-Benz V-class
Black & White Edition
Mercedes-Benz Sprinter
Brown Edition
Mercedes-Benz V-class
Beige Edition
Mercedes-Benz Sprinter
Brown Edition
Chevrolet Express
Brown Edition
Приєднуйтесь до спільноти успішних людей
Отправка данных...
Ваше сообщение было отправлено!
В ближайшее время, мы свяжемся с Вами.
Что-то пошло не так!
Еще раз